Anasayfa | Referanslar | Artimeks | İletişim

ARTİMEKS

Biz Kimiz

ARTİMEKS, iş hayatına 2016 yılında Ankara’da başlamış ve günümüze kadar yükselen bir grafikle hem uluslararası hem de yurtiçi ticaret alanında başta Türkiye, Çin, Amerika, Avrupa ülkeleri ve Gürcistan olmak üzere başarılı bir şekilde pazarını ve iş hacmini büyütmeyi başarmıştır.

Çin’deki irtibatları ve özellikle bu coğrafyadaki farklı üreticilerle geliştirdiği işbirliği sayesinde, iş makinaları ve ekipmanları alanında teknik ve kalite olarak kendini kanıtlamış markaların ve üreticilerin Türkiye’deki temsilcisi olmuştur.

DERUI markasının Türkiye Distrübütörü olan ARTİMEKS bu marka ile ülkemize maden loaderleri getirmekte ve farklı maden ocaklarında çalışmalarını sağlamaktadır.

Kule vinç alanında da Uzakdoğu’nun en güçlü üreticilerinden biri olan DAHAN’ı Türkiye’ye getirip satışını yapmakta ve yine aynı şekilde JUXİN Platform markası ile de makaslı platform ürünlerini Türkiye’de pazarlamaktadır.

Bununla beraber ARTİMEKS, Atlas Copco, Montabert, Furukawa, Ingersoll, Sandvik, Epiroc ve Sanlytols gibi markaların da delici sarf malzemelerinin ithalatını gerçekleştirmektedir.

Account details will be confirmed via email.